Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #2002

Įrankių ir dirbtuvių įrangos techninis konsultantas, krovininių automobilių dalių techninis konsultantas

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mes esame plėtros kelyje ir todėl ieškome savarankiškų, komunikabilių ir pastovių darbuotojų, kurie norėtų dalyvauti plečiant mūsų veiklą lietuvoje.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
-turite patirties atsarginių dalių srityje, techniniai pagrindai būtų privalumas
-mokėsite užsienio kalbą
-turite darbo kompiuteriu patirties
-dirbate visiškai diskretiškai, kadangi gausite Jums patikėtas užduotis
-visuomet sugebate suprasti, net ir stresinėmis situacijomis
-visuomet savo dėmesio centre matote klientą
-esate asmenybės, kurios geba teigiamai ir rimtai save reprezentuoti, visada viską atliekate su dideliu entuziazmu.

Įmonė siūlo

Mes siūlome :
-gerus darbo santykius
-atlyginimą pagal kvalifikaciją
-draudimą 24 valandas
-aukštai motyvuotus bendradarbius

Darbo skelbimo numeris
#2002
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!