Naujausi skelbimai

Įrengimų priežiūros ir remonto technikas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106831

Darbo skelbimo numeris

106831

Darbo aprašymas

· prižiūri jam paskirtos gamybos srities įrengimus, vykdo prevencinio remonto bei gedimų šalinimo darbus;
· ruošia ilgalaikę jam paskirtos gamybos srities remonto programą ir rengia pasiūlymus dėl efektyvesnio remonto resursų panaudojimo, remonto sąnaudų mažinimo;
· renka, kaupia ir analizuoja statistinius techninius duomenis;
· rengia ir praveda prevencinio remonto (TPM) mokymus darbuotojams.

Reikalavimai

· aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas;
· geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
· sugebėjimas skaityti brėžinius;
· gamybos technologinių linijų ir procesų išmanymas (pageidautina);
· plataus profilio techninis nuovokumas ir analitinis mąstymas;
· siekis savarankiškai mokytis ir tobulėti;
· geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas perduoti informaciją.

Įmonė siūlo

· darbą jaunatviškame, kūrybingame kolektyve;
· laisvę įgyvendinti savo idėjas;
· konkurencingą atlygį ir papildomas naudas;
· mokymosi ir karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje.

Papildoma informacija

Daugiau informacijos apie siūlomas darbo vietas rasite ir kandidatuoti galėsite paspaudę šią nuorodą:
www.mars.lt.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 13 d.

UAB „Mars Lietuva“ - didžiausia gyvūnų augintinių maisto gamintoja Baltijos šalyse. „Mars Lietuva“ yra „Mars, Incorporated“, vienos didžiausių šeimos valdomų bendrovių pasaulyje, antrinė įmonė, Lietuvoje veikianti nuo 1993-iųjų metų.

„Mars, Incorporated“ yra maisto produktų, saldumynų bei gyvūnų augintinių priežiūros produktų gamybos lyderė pasaulyje. Kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas yra bendrovės verslo pamatinės vertybės. M&M’S®, SNICKERS®, MARS®, WHISKAS® ir PEDIGREE® - populiariausi pasaulyje bendrovės prekių ženklai.

Šiuo metu nuolatiniam darbui gyvūnų augintinių maisto gamykloje Gargžduose ieškome: