Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102260

Įrengimų remontininkas-sandėlininkas

CVMarket.lt klientas
Kitos
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tarptautinė kompanija, darbui užsienyje ieško įvairių įrankių (suvirinimo aparatų, pakėlėjų, kitų orinių įrankių)remontininko-sandėlininko.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis;
  • Elektriko, mechaniko specialybė;
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Siūlome gerai apmokamą darbą, stabiliai dirbačioje tarptautinėje kompanijoje.

Papildoma informacija

CV galite siųsti el.paštu: k.naujokiene@litana.lt

Darbo skelbimo numeris
#102260

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kitos
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 31 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 17 d.

UAB Litana ir Ko - jau 18 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti projektavimu, gamyba ir pastatų iš metalo konstrukcijų statyba. Įmonė sparčiai plečiasi ir auga, joje dirba daugiau nei 600 specialistų 13-oje pasaulio šalių. Centrinis biuras įsikūręs Gargžduose, atidarytos atstovybės Kaliningrade, Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje. Darbai vykdomi Norvegijoje, Turkmėnijoje, Olandijoje, Švedijoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!