Naujausi skelbimai

IS analitikas (ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106181

Darbo skelbimo numeris

106181

Darbo aprašymas

Inicijuoti ir diegti verslo analitinius sprendimus Microsoft Business Intelligence priemonėmis, teikti ataskaitas, konsultuoti vartojus, spręsti incidentus, susijusius su informacijos kokybe ir savalaikiu pateikimu.

Reikalavimai

  • reliacinių duomenų bazių bendros architektūros išmanymas, gebėjimas kurti, optimizuoti, normalizuoti DB;
  • 1-2 metų darbo patirtis su Microsoft programine įranga: Microsoft SQL Server (Analysis Services; Reporting Services; Data Transformations Services);
  • SQL, PL/SQL programavimo kalbų puikūs vartojimo įgūdžiai;
  • Microsoft SharePoint Server 2007/2010 platformų žinios (būtų privalumas);
  • analitinis mąstymas, pozityvus požiūris;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir vienam;
  • kruopštumas, atsakingumas;
  • bendradarbiavimo įgūdžiai, orientavimasis į tikslus.

Įmonė siūlo

Socialines garantijas, tobulėjimo, karjeros galimybes.

Papildoma informacija

CV su nuoroda „IS analitikas“ siųsti el. p. adresu komanda@teo.lt iki birželio 10 d.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 10 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 26 d.

TEO LT, AB - viena seniausiai ir sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos įmonių, žinoma beveik kiekvienam Lietuvos gyventojui. Šiandien bendrovė užima lyderio pozicijas interneto, duomenų perdavimo bei fiksuotojo telefono ryšio rinkose. Esami bendrovės pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams pačias moderniausias technologijas, nenusileidžiant pažangiausiems pasaulio telekomunikacijų rinkos žaidėjams. Šiuo metu įmonei darbui Vilniuje reikalingas (a):