Naujausi skelbimai

IS analitikas / ekspertas (-ė) (anglų k.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161619

Darbo skelbimo numeris

161619

Darbo aprašymas

  • Techninių reikalavimų informacinėms sistemoms (IS) ir techninei įrangai rengimas (esamų klientų reikalavimų analizė ir specifikavimas);
  • Informacinių sistemų nuostatų ir duomenų saugos nuostatų rengimas;
  • Informacinių sistemų diegimo techninės priežiūros vykdymas;
  • Investicinių projektų rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas IT arba tiksliųjų mokslų srityje;
  • Ne trumpesnė 3 metų darbo patirtis IT srityje;
  • Patirtis rengiant reikalavimus IS diegimo projektams;
  • IS diegimo techninės priežiūros vykdymo patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios.
Privalumai:
  • Techninių pasiūlymų pirkimams rengimo patirtis;
  • Pažintis su IS naudotojo sąsajos vertinimo reikalavimais;
  • IT analitiko sertifikatas (UML ar panašus);
  • Patirtis vykdant IS testavimą ir/arba jo priežiūrą.

  • Konkurencingą, fiksuotą darbo užmokestį ir motyvuojančias premijas už darbo rezultatus;
  • Puikias darbo sąlygas profesionalų komandoje;
  • Ypatingai dideles tobulėjimo galimybes;
  • Pažintį su plataus spektro paslaugomis ir naujovėmis IT srityje;
  • Žinias apie viešojo sektoriaus strategiją Lietuvoje IT srityje;

Pageidaujančius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo CV su nuoroda "IS ekspertas"
el. paštu: IT{eta}dLT.lt

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 8 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 8 d.

Lietuvos ir užsienio įmonėms operatyviai surandame specialistus Lietuvoje. Atliekame pilną ir dalinę personalo paiešką ir atranką, teikiame konsultavimo, personalo valdymo ir mokymų paslaugas. Mūsų misiją, veiklos filosofiją, darbo principus atspindi mūsų kredo - "Dirbame tam, kad dirbtumėte Jūs"
www.dlt.lt

Mūsų klientė – tarptautinė, nepriklausoma konsultavimo įmonė, teikianti konsultacijas ir techninę pagalbą viešojo sektoriaus institucijoms ir verslo įmonėms. Įmonės teikiamos paslaugos tiesiogiai susijusios su Europos Sąjungos finansavimo instrumentais, galimybių studijomis bei verslo planais.