2022-07-29 11:26:48

IS VYSTYMO IR PRIEŽIŪROS VYR. SPECIALISTAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1458 - 2188 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Struktūrinis padalinys: Paslaugų valdymo sritis

Darbo vieta: Vinco Kudirkos g. 18-3, Vilnius

Ieškome kolegos, kuris:

  • kurs informacines sistemas projekto komandoje;
  • teiks pasiūlymus dėl sistemos tobulinimo;
  • testuos naujus funkcionalumus;
  • rengs informacinės sistemos veiklos dokumentaciją;
  • rengs atsakymus į raštiškus klientų ir institucijų paklausimus;
  • konsultuos informacinės sistemos vartotojus.

Reikalavimai

Šioje pozicijoje mums svarbu, kad Tu:

  • turėtum aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą;
  • turėtum ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį su informacinėmis sistemomis;
  • išmanytum veiklos procesus ir informacinių sistemų valdymo principus, gebėtum identifikuoti ir formalizuoti reikalavimus sistemos funkcionalumams;
  • būtum susipažinęs su paslaugų teikimui reikalingų IS kūrimo/keitimo galimybių studijų/investicijų projektų rengimo dokumentais bei metodikomis;
  • gebėtum kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas;
  • gebėtum sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu lietuvių kalba;
  • mokėtum anglų kalbą (raštu ir žodžiu);
  • gebėtum savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, spręsti kilusias problemas bei dirbti komandoje.

Tavo privalumai:

  • esi atsakingas, profesionalus, bendradarbiaujantis, iniciatyvus, strategiškai mąstantis ir orientuotas į rezultatus;
  • išmanai Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktus, būtinus tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas.

Įmonė siūlo

Galime būti įdomūs, nes siūlome:

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 1458 Eur su mokesčiais (1458 – 2188 Eur su mokesčiais). Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis – tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų.
  • Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Kontaktai pasiteiravimui:Vilma Šiaučiulienė, tel. +3706 8641247