Naujausi skelbimai

Išmokų specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15222

Darbo skelbimo numeris

15222

Darbo aprašymas

* Draudiminių įvykių registravimas;
* Draudiminių įvykių sureguliavimui reikalingos medžiagos rinkimas ir ruošimas;
* Sugadinto turto apžiūra, turtui padarytos žalos vertinimas bei pasiūlymų išmokėjimui ruošimas;
* Bendravimas su klientais, kitomis draudimo bendrovėmis, teisėsaugos ir kt. institucijomis.

Reikalavimai

* Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
* Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
* Teisės ir apskaitos pagrindų žinojimas;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Atsparumas stresui, gebėjimas valdyti konfliktines situacijas;
* Sąžiningumas, atsakingumas.

Privalumai:
* Panašaus darbo patirtis;
* Užsienio kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

* Įdomų ir atsakingą darbą;
* Draugišką kolektyvą;
* Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
* Gerą atlyginimą ir socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe dirbti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką per CV Market sistemą arba el. paštu: virgis@baltikums.lt, nurodę pareigas, į kurias kandidatuojate.

Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugpjūčio 13 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 24 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.