2022-07-29 11:26:48

IT sistemų administratorius

CVMarket.lt klientas
Nuo 2630 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Microsoft 365 sistemų administravimas – palaikymas ir naujų funkcijų plėtojimas;
  • Linux server administravimas;
  • Windows server administravimas;
  • Fizinė serverių priežiūra;
  • Kompiuterinių tinklų administravimas
  • Darbas su naujų techninių sprendimų projektais.
  • Užklausų registravimas ir sprendimas.

Reikalavimai

Būtini įgūdžiai:

  • Microsoft 365. Enterprise administrator. 2metai ir daugiau;
  • Linux sistemu administravimas. 2metai ir daugiau;
  • Elektroninio pašto administravimas. 2metai ir daugiau;
  • Lokalaus kompiuterinio tinklo administravimas. 2metai ir daugiau.

Naudingi įgūdžiai:

  • Darbas su Backup sistemomis;
  • Gilus išmanymas Microsoft 365 Share point, MDM;
  • Bevielių tinklų išmanymas;
  • Darbas su monitoringo sistemomis;
  • Incidentų valdymas;
  • Darbas su SQL;
  • Sertifikatai susiiję su darbo pobūdžiu;
  • Virtualizacijos platformos administravimas.

  • Galimybę dirbti dinamiškoje aplinkoje, įgyti vertingos patirties bei tobulėti;
  • Prisidėti prie įmonės kuruojamos projektinės veiklos;
  • Vadovų ir kolegų pagalbą įsiliejant į darbo procesą;
  • Kompanijos organizuojamus renginius ir kitas papildomas naudas;
  • Puikią atmosferą įmonėje (moderni bei patogi darbo aplinka, neformalus ir draugiškas bendravimas tarp kolegų ir skyriaus vadovų, betarpiškas bendravimas su kitais įmonės skyrių padaliniais ir kt.).