Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167206

IT duomenų analitikas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • verslo procesų diegimas informacinėse sistemose;
  • verslo sistemų duomenų analizė ir analitinių ataskaitų ruošimas;
  • reikalavimų analizė bei specifikacijų ruošimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (IT, matematika) (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
  • stiprus analitinis mastymas;
  • darbo su duomenų bazėmis patirtis (ORACLE, PL/SQL);
  • darbo patirtis su draudimo informacinėmis sistemomis (būtų privalumas);
  • vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis.

Įmonė siūlo

  • karjeros galimybes;

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167206

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 1 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!