Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #172657

IT operacijų padalinio grupės vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • operacijų padaliniui deleguotų užduočių kasdieninis vykdymas ir paslaugų kokybės užtikrinimas pagal pasirašytus SLA :
– verslo ir bendro naudojimo programinių aplikacijų administravimo ir priežiūros paslaugų koordinavimas;
– IT Infrastruktūros sprendimų (HW, NW , IT security, Backup/restore, Data Center) administravimo ir priežiūros paslaugų koordinavimas;
– IT Service Desk paslaugų koordinavimas;
  • operacijų padalinio veiklos, žmogiškųjų resursų ir biudžeto planavimas;
  • IT infrastruktūros techninių resursų panaudojimo stebėjimas ir atnaujinimų planavimas
  • reikalavimų įrangos ir paslaugų pirkimui rengimas;
  • dokumentacijos tvarkymas;
  • dalyvavimas projektuose;
  • konsultavimas.

Reikalavimai

  • praktinė operacijų padalinio valdymo ir vadovavimo patirtis;
  • ITIL standarto žinios paslaugų priežiūros valdymui organizuoti;
  • trečiųjų šalių teikiamų paslaugų kokybės valdymo patirtis;
  • praktinė dalyvavimo projektuose patirtis;
  • patirtis rengiant dokumentaciją operacijų padalinio veiklai reglamentuoti;
  • atsakingumas, organizuotumas, pareigingumas, analitinis mąstymas, noras tobulėti, kūrybiškumas;
  • komandinio darbo patirtis;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • anglų kalbos žinios.

  • iššūkių kupiną ir atsakingą darbą, įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus;
  • konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • puikias darbo sąlygas, motyvuotą, profesionalų ir draugišką kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#172657
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!