Naujausi skelbimai

IT pagalba vartotojams ( FGSD)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159113

Darbo skelbimo numeris

159113

Darbo aprašymas

  • 1 lygio pagalba kompiuteriu ir programų vartotojams (pvz. Slaptažodžių administravimas , vartotojų teisės);
  • Pagalba FGSD organizacijai ir tolesnis esamų operacijų vystymas, procesų tobulinimas.
  • Peradresavimas skambučių gamintojui pvz. Microsoft, Dell, Hewlett-Packard, Canon, ir pan.
Turintiems pakankamai IT žinių mažų aplikacijų kodavimas.

Reikalavimai

  • Geros Vokiečių kalbos žinios
  • IT žinios ir įgūdžiai ir noras tobuleti šioje srityje
  • Turėti reikiamas savybes reikalingas geram komandiniam darbui
  • Noras nuolat tobuleti, įsisavinti sudėtingus IT įrankius.
Privalumai:

  • Geros anglų kalbos žinios

Įmonė siūlo

  • Idomią ir kupiną iššūkių tarptautinę aplinką;
  • Nuolatines mokymosi ir tobulejimo galimybes ;
  • Galimybes keliauti pagal Festo poreikius
Turintiems pakankamai daug žinių Microsoft aplinkoje, programavime ir greitai tobulejantiesm, galimybę pereiti į 2 lygio IT vartotojų aptarnavimą. Sudėtingų užduočių sprendimą.
  • Patrauklų atlygį ir saugią darbo aplinką.

Prašome siųsti CV ir motyvacinį laišką el.paštu: BŪTINA PAŽYMĖTI “FGSD - Festo Global service Desk”
Kontaktinis asmuo: Aida Kundrotaitė

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 19 d.

Festo UAB
FESTO stands for the most well known and respected pneumatics and automation company. Festo – an independent family company located in Germany with 15 000 self – motivated learning employees world wide. Festo is operating 20 years and it is among 3% of the most financial stable companies in Lithuania. Due to expansion of its activities Festo in Lithuania is looking for a suitable candidate to work in Kaunas as an: