Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #103232

IT pardavimo projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Bendradarbiavimas su naujais ir esamais stambiojo ir vidutinio verslo bei viešojo sektoriaus klientais ir partneriais;
Optimalių IT sprendimų paieška ir pardavimo idėjų generavimas;
Įmonės pardavimo strategijos įgyvendinimas;
Dalyvavimas pardavimo procese, pasiūlymų rengimas ir IT sprendimų pristatymas.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis atliekant viešuosius pirkimus, dirbant su stambiojo ir vidutinio verslo įmonėmis;
Aukštasis (IT, ekonominis, technologinis) išsilavinimas;
Išmanyti IT rinką, produktus ir paslaugas;
Gerai mokėti anglų kalbą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai, atsakingumas, punktualumas ir nuoseklumas;
Gebėti greitai mokytis ir norėti tobulėti;
Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Dinamišką ir perspektyvų darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
Gerą atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir rezultatų;
Įdomų ir atsakingą darbą su stambiais klientais ir partneriais. Tai - didžiausios kompanijos IT, telekomunikacijų, finansų, viešojo sektoriaus ir sveikatos apsaugos srityse;
Galimybę tobulėti ir dirbti su naujausiomis technologijomis.

Papildoma informacija

Naudingi įgūdžiai:
Programinės įrangos pardavimo patirtis;
Produktų ir paslaugų pristatymo įgūdžiai;
Sutarčių rengimo patirtis;
Gerai mokėti rusų kalbą.

Gyvenimo aprašymus siųskite el. paštu: cv@nodbaltic.com

Darbo skelbimo numeris
#103232

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 15 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 15 d.

UAB "NOD Baltic" pristato pažangius programinės įrangos sprendimus verslui ir namams. Išskirtines saugumo sprendimų kūrėjos ESET atstovavimo teises turinti įmonė taip pat pristato kitus pasaulyje pirmaujančius gamintojus - ABBYY, Secure Systems, Blancco, Druva, Google Apps ir kt. - , kurių produktus sėkmingai parduoda per platų partnerių tinklą visoje Lietuvoje. Taip pat įmonė konsultuoja kompanijas IT klausimais ir sprendžia problemas, rasdama tinkamą programinę įrangą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!