2022-07-29 11:26:48

IT paslaugų ir procesų architektas

CVMarket.lt klientas
Nuo 2160 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Projektuoti, dokumentuoti LTG.Digital IT paslaugų katalogą ir paslaugų valdymo procesus
  • Projektuoti, dokumentuoti ir diegti LTG.Digital veiklos procesus
  • Nustatyti LTG.Digital procesų sąsajas su kitais verslo vienetų procesais bei užtikrinti procesų suderinamumą
  • Valdyti IT valdymo procesus ir veiklas ServiceNow platformoje
  • Nustatyti IT paslaugų ir procesų rodiklius ir užtikrinti jų matavimo periodiškumą
  • Analizuoti IT paslaugų ir procesų rodiklių reikšmes, tendencijas, nuokrypius ir rengti įžvalgas bei rekomendacijas
  • Užtikrinti pastovų LTG.Digital paslaugų ir procesų optimizavimą ir tobulinimą
  • IT valdymo metodikų, standartų, gerųjų praktikų raidos sekimas ir pritaikymas

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina informacinių technologijų, inžinerijos arba ekonomikos mokslų srities)
  • Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis
  • Labai geras IT paslaugų valdymo ir procesų išmanymas ir patirtis juos diegiant
  • Cobit, ITIL metodologijų išmanymas, o tai patvirtinantys sertifikatai būtų didelis privalumas
  • Darbo patirtis dirbant su IT paslaugų valdymo įrankiais (pvz. ServiceNow, SysAid, Atlasian) būtų didelis privalumas
  • Darbo patirtis naudojant architektūros projektavimo ir valdymo įrankius (pvz. ARIS/ALPHABET, MagicDraw, SAP Solution Manager, Bizagi)
  • Puikūs analitinio mąstymo ir informacijos sisteminimo įgūdžiai
  • Orientacija į rezultatus, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje
  • Puikūs bendravimo, derybiniai bei laiko planavimo įgūdžiai
  • Sklandi lietuvių kalba, geras anglų kalbos mokėjimas

  • Dirbti vienoje didžiausių strateginę reikšmę turinčioje šalies bendrovių
  • Dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos galimybes
  • Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą