Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167377

IT programuotojas-administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Specialios įrangos į automobilius priežiūra, kuri per GPS siunčia duomenis apie automobilio judėjimą ir techninius parametrus į duomenų bazę;
Naudotojo sąsajos įvairiomis formomis perteikiančios duomenų bazėje esančius duomenis (web pagrindu) priežiūra bei vystymas;
Nuolatinis bendravimas su klientais bei vykdančiuoju personalu sprendžiant kūrybinius ir techninius klausimus;
Kasdienis sistemos stebėjimas ir duomenų kokybės kontrolė;
Duomenų filtravimas ir grupavimas pateikimui per naudotojo sąsają;
Dalyvavimas produkto kūrime.

Reikalavimai

Reikalinga ne mažesnė kaip 3 metų darbo su duomenų bazėmis ir sistemomis patirtis;
Gebėti prižiūrėti ir optimizuoti SQL serverį, T SQL serverio duomenų bazes, programuoti back-end (ASP.net C#, C++), programuoti web aplikacijas (ASP.net C#, HTML and Javascript), diegti tinklą (serveriai), nusistatyti užduotis ir jas laiku atlikti;
Gerai kalbėti ir rašyti angliškai;
Prisiimti atsakomybę ir veikti savarankiškai bei komandoje;
Kokybiškai bendrauti ir atlikti organizacines užduotis;
Greitai orientuotis, analitiškai mąstyti, būti sąžiningu ir draugišku.
Patirtis dirbant su GSM pagrindu veikiančiomis sistemomis būtų privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija ir nuosavas automobilis.

Galimybę realizuoti savo siekius ir idėjas dirbant įdomų ir kūrybišką darbą;
Laiku mokamą darbo užmokestį priklausantį nuo kompetencijos ir rezultatų;
Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167377

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 2 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 3 d.

Mūsų klientė – SAGAsystem įmonė, kurianti transporto valdymo sistemas, naudojančias GPS ryšį, inovatyvius vairuotojų elgsenos analizės įrankius ir teikia telematines paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!