Naujausi skelbimai

IT projektų asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104972

Darbo skelbimo numeris

104972

Darbo aprašymas

Pagalba vykdant IS diegimo techninę priežiūrą ir techninės bei programinės įrangos atitiktį techniniams reikalavimams;
Ataskaitų apie įgyvendinamų sutarčių pažangą rengimas;
Parengtų dokumentų peržiūra, koregavimas, tikslinimas atsižvelgiant į pateiktas pastabas;
Informacijos paieška ir pagalba rengiant kitus su IT sritimi susijusius dokumentus;
Pirminių pasiūlymų viešiesiems pirkimams rengimas (siūlomų paslaugų aprašymas);
Pagalba rengiant techninius reikalavimus informacinėms sistemoms ir techninei įrangai;
Procesų modeliavimas naudojant diagramas;
Pagalba rengiant investicinius projektus ir galimybių studijas (IT dalis) ES Struktūrinių fondų finansavimui.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų srityje;
Geros anglų kalbos žinios;
Gebėjimas vykdyti paskirtas užduotis savarankiškai;
Kruopštumas, pastabumas, darbštumas.

Įmonė siūlo

Ypatingai dideles tobulėjimo galimybes;
Lanksčias darbo sąlygas;
Asmeninius mokymus;
Pažintį su plataus spektro paslaugomis ir naujovėmis IT srityje.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „IT projektų asistentas" siųsti el. paštu: cv@dLT.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 28 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 28 d.

Lietuvos ir užsienio įmonėms operatyviai surandame specialistus Lietuvoje. Atliekame pilną ir dalinę personalo paiešką ir atranką, teikiame konsultavimo, personalo valdymo ir mokymų paslaugas. Mūsų misiją, veiklos filosofiją, darbo principus atspindi mūsų moto - "Dirbame tam, kad dirbtumėte Jūs"
www.dlt.lt

Mūsų klientė – verslo konsultacinė kompanija, orientuojanti savo veiklą į projektus susijusius su informacinių technologijų paslaugomis ir ES struktūrinių fondų klausimus.