Naujausi skelbimai

IT projektų vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106618

Darbo skelbimo numeris

106618

Darbo aprašymas

Viešojo sektoriaus stambių IT projektų valdymas;
Techninių reikalavimų informacinėms sistemoms ir techninei įrangai rengimas;
Investicinių projektų rengimas;
Informacinių sistemų nuostatų ir duomenų saugos nuostatų rengimas;
Informacinių sistemų diegimo techninės priežiūros vykdymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų srityje;
Ne trumpesnė nei 3 metų darbo patirtis IT srityje;
Patirtis rengiant reikalavimus IS diegimo projektams ir techninei bei programinei įrangai;
IS diegimo techninės priežiūros vykdymo patirtis;
Geros anglų kalbos žinios.
Privalumas - IT analitiko sertifikatas (UML ar panašus);

Konkurencingą, fiksuotą darbo užmokestį ir motyvuojančias premijas už darbo rezultatus;
Puikias darbo sąlygas profesionalų komandoje;
Ypatingai dideles tobulėjimo galimybes;
Pažintį su plataus spektro paslaugomis ir naujovėmis IT srityje;
Žinias apie viešojo sektoriaus strategiją IT srityje;
Pažintį su IT rinka Lietuvoje.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „IT PROJEKTŲ VADOVAS" siųsti el. paštu: cv@dLT.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. liepos 8 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 8 d.

Lietuvos ir užsienio įmonėms operatyviai surandame specialistus Lietuvoje. Atliekame pilną ir dalinę personalo paiešką ir atranką, teikiame konsultavimo, personalo valdymo ir mokymų paslaugas. Mūsų misiją, veiklos filosofiją, darbo principus atspindi mūsų moto - "Dirbame tam, kad dirbtumėte Jūs"
www.dlt.lt

Mūsų klientė – tarptautinė, nepriklausoma konsultavimo įmonė, teikianti konsultacijas ir techninę pagalbą viešojo sektoriaus institucijoms ir verslo įmonėms. Įmonės teikiamos paslaugos tiesiogiai susijusios su Europos Sąjungos finansavimo instrumentais, galimybių studijomis bei verslo planais.