Naujausi skelbimai

IT projektų vystymo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69470

Darbo skelbimo numeris

69470

Darbo aprašymas

Programavimo projektų vystymas, vykdymas, priežiūra ir kontrolė.
Įdiegtų projektinių sprendimų priežiūra ir vystymas.
Aktyvus projektinis darbas su esamais ir naujais klientais.

Gerai žinomas įmonės vardas, darbų ir paslaugų kokybė bei patikimumas.
Aukšta siūlomų produktų kokybė.
Įmonė suteikia pilną apmokymo kursą.
Geros darbo sąlygos, puikiai paruošta atskira darbo vieta įmonės biure.
Patyrę specialistai ir draugiškas kolektyvas.

Reikalavimai

Būtina 2-3 metų programinių projektų valdymo patirtis.
Geros rusų ir anglų kalbų žinios.
Darbo su duomenų bazėmis ir programavimo patirtis.
Savarankiškumas, komunikabilumas, atsakingumas ir iniciatyvumas.
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiniais metodais dirbančioje įmonėje.
Galimybę dirbti darnaus kolektyvo apsuptyje.
Atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų darbo rezultatų.
Socialines garantijas.
Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone.

Papildoma informacija

CV ir rekomendacijas prašome siųsti el. paštu darbas@linikodas.lt su nuoroda "IT projektų vadybininkas".
Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 1 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 20 d.

Įmonė Linikodas yra lyderė brūkšninių kodų ir kitų Auto ID technologijų sprendimų pardavimo srityje.
Siūlome įvairius verslo proceso automatizavimo sprendimus didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms, gamybos ir paslaugų, transporto ir logistikos įmonėms, bibliotekoms ir gydymo įstaigoms, bei daugeliui kitų. Mūsų klientai yra įvairios Lietuvos ir užsienio įmonės.
Šiuo metu įmonė ieško programinių ir technologinių sprendimų projektų vadovo.