Naujausi skelbimai

IT saugumo sprendimų pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13003

Darbo skelbimo numeris

13003

Darbo aprašymas

Gamintojų IT saugumo srityje atstovavimas Lietuvoje, didmeninės prekybos organizavimas (pirkėjų paieška, sutarčių sudarymas, produktų ir sprendimų prezentacijos)

Reikalavimai

- Anglų kalba.
- Savarankiškumas.
- Komunikabilumas.
- Bazinės žinios duomenų perdavimo ir IT saugumo srityse.
- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
- Puikūs derybų ir produkto pristatymo įgūdžiai.

- Patrauklus bazinis atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.
- Socialinės garantijos.
- Apmokymai užsienyje ir Lietuvoje.
- Tobulėjimo galimybės.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gegužės 5 d.
Įvestas:
2006 m. balandžio 5 d.

UAB “Softekas" informacinių technologijų rinkoje dirba nuo 2003 metų. Per šiuos veiklos metus įmonė sukaupė didelę patirtį duomenų perdavimo bei informacinių technologijų saugumo srityse. Kaip distributorius įmonė atstovauja eilę gamintojų, kurių produktus (programinę ir techninę įrangą) platina Lietuvos ir kitų Baltijos šalių rinkose.