Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165443

IT SISTEMŲ ANALITIKAS-GAMYBOS VADOVAS (-Ė) (PHP/MYSQL)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Informacinių sistemų analizė, projektavimas ir programavimas
- Stambių / ilgalaikių IT projektų valdymas: planavimas, resursų paskirstymas, rizikų valdymas, darbų paskirstymas ir kokybės kontrolė
- Atskaitomybė už tarpinius ir galutinius projekto rezultatus
- Gamybos valdymas: atsakomybė IT infrastruktūros sklandų veikimą, pakeitimų valdymą, incidentų/klaidų mažinimą, projektų kokybę, IS saugumą, strategiškai planingą ir lankstų IT produktų vystymą
- Specializuotų bendrovės IT sprendimų – produktų vystymas ir lankstumo užtikrinimas.
- Bendrovės turimos hostingo infrastruktūros planavimas ir koordinavimas ( pavaldus hostingo administratorius)

Reikalavimai

- Darbo patirtis analogiškoje pozicijoje: vadovavimo IT padaliniui, IS analizės, projektavimo, stambių projektų valdymo patirtis
- Gausi darbo patirtis su platformomis: PHP, MySQL, XML, JS, Ajax
- JAVA patirtis (mobiliųjų aplikacijų kūrimo sritis)
- Scrum ar analogiškos projektų valdymo metodikos supratimas, jį liudijantys sertifikatai, praktinio taikymo patirtis
- Gebėjimas dinamiškai ir racionaliai priimti sprendimus bei sėkmingai vadovauti gamybos skyriui
- C++, .Net, Oracle, SQL patirtis (privalumas)

Įmonė siūlo

- Atsakingą vadovaujantį darbą ir puikią patirtį
- Motyvuojantį atlyginimą ir puikias darbo sąlygas
- Darbą ypač profesionaliame kolektyve
- Darbą tiek su Lietuvos, tiek su užsienio klientais

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#165443

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 17 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 29 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!