Naujausi skelbimai

IT specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 30292

Darbo skelbimo numeris

30292

Darbo aprašymas

Kompiuterinių darbo vietų paslaugų skyriuje siūloma informacinių sistemų specialisto darbo vieta Vilniuje:
•Kompiuterių sistemų ir duomenų saugyklų (serverių) techninės priežiūros ir gedimų šalinimo paslaugos teikimas bendrovės klientams.
•Kompiuterinio tinklo gedimų šalimas;
•Kompiuterinių tinklų įrengimas ir konfigūravimas;
•Kompiuterių vartotojų IT problemų sprendimas
•Rekomendacijų teikimas, konsultavimas IT produktų ir paslaugų įsigijimo klausimais.

Reikalavimai

• Tinkamas išsilavinimas arba kompiuterinių sistemų ir jų programinės, bei techninės įrangos išmanymas
• Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir kompiuterinių sistemų techninės priežiūros srityje.
• Vairuotojo pažymėjimas ir praktiniai vairavimo įgūdžiai.
• Puikios lietuvių k. žinios
• Kvalifikaciniai sertifikatai – privalumas
• Asmeninės savybės – Nuoseklumas; pareigingumas; analitinis mąstymas; imlumas naujovėms; sugebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje; greita reakcija;”Multitasking”; greita reakcija; komunikabilumas ir diplomatiškumas

• Įdomų darbą augančioje įmonėje, kuri vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus, kvalifikaciją, bei gerbia asmenybę.
• Nuolatinį darbą, normuotą darbo dieną
• Geras darbo sąlygas, socialines garantijas ir stabilų, laiku mokamą atlyginimą.
• Galimybę tobulėti bei įgyvendinti savo idėjas.
• Didesnės atsakomybės ir karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas ar praktikantas / stažuotojas ar sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 3 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 3 d.

Europajėgos – įmonė teikianti informacinių technologijų diegimo, kūrimo ir palaikymo paslaugas. Mūsų įmonėje dirba gerai organizuota profesionalų komanda, todėl klientams galime pasiūlyti platų IT paslaugų spektrą.
Būdami ambicingi ir siekdami tik aukščiausių tikslų kviečia energingus žmones įveikiančius visas kliūtis užsibrėžto tikslo link ir norinčius būti Tikrais savo srities profesionalais jungtis prie tokio pat veržlaus ir jauno kolektyvo.