Naujausi skelbimai

IT technologijų konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 692

Darbo skelbimo numeris

692

Darbo aprašymas

Sparčiai auganti UAB "Idea nova" darbui su kompanijos klientais Vilniuje ieško IT technologijų konsultanto, kuris užtikrins klientų verslo valdymo sistemų nepriekaištingą darbą.

Reikalavimai

  • Microsoft SQL arba Oracle išmanymas

  • Windows 2000/2003 administravimas

  • Active Directory išmanymas

  • Anglų kalba

  • Būtina iniciatyva ir 1m. patirtis

Įmonė siūlo

Mes siūlome įdomų ir įvairiapusišką darbą,
nuolatinius mokymus IT ir projektų valdymo srityje,
atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
01 balandžio 2004
Įvestas:
25 kovo 2004

Informacinių technologijų konsultacinės įmonės UAB "Idea nova" pagrindinė veiklos sritis yra verslo valdymo sistemų diegimas, integravimas bei jas papildančių sprendimų kūrimas. Mūsų kompanija yra oficialus verslo valdymo sistemos Scala platintojas.
Mes siūlome platų paslaugų spektrą: pradedant nuo verslo valdymo sistemos pasirinkimo, kliento poreikių analizės iki galutinio sistemos bei su ja susijusių kompleksinių sprendimų pritaikymo kliento reikmėms ir priežiūros.

Mūsų kompanija be standartinių Scala modulių taip pat diegia specifinius spendimus skirtus gamybinėms, farmacinėms, paslaugas teikiančioms įmonėms. Taip pat savo klientams mūsų įmonė siūlo papildomus produktus, kurie papildo ar išplečia sistemos Scala galimybes.
Įmonėje dirba kvalifikuoti, atitinkamus sertifikatus turintys Scala ir techniniai konsultantai. Jie turi sukaupę ne tik technologinę patirtį, bet ir pasižymi verslo reikalų išmanymu, gebėjimu efektyviai dirbti ir pasiekti konkrečių rezultatų įvairaus pobūdžio konsultaciniuose projektuose.

Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais, mūsų specialistai siekia užtikrinti, kad informacinės technologijos atitiktų klientų verslo poreikius, teiktų konkrečią naudą ir stiprintų jų konkurencinį pranašumą.

UAB “Idea nova” stiprina savo pozicijas rinkoje ir ateityje ketina augti.
Jei Jūs norėtumėte dirbti jauname ir draugiškame kolektyve, atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą (CV).

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti: info@ideanova.lt