Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #406567

IT Testuotojų Grupės Vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Būsite atsakingas (-a) už IT testuotojų komandą, kuri rengia testavimo scenarijus ir testuoja atliktus sistemų pakeitimus

  • Kursite ir tobulinsite automatinio testavimo įrankius

  • Ieškosite būdų, kaip efektyviau organizuoti komandos veiklą, užtikrinti bei tobulinti reikiamas darbuotojų kompetencijas

  • Subursite komandą siekti geriausių rezultatų vykdant pokyčius sistemose, kurie būtini įgyvendinant BITĖS strateginius tikslus

  • Vykdysite verslo procesų bei informacinių sistemų analizės, sprendimų bei techninių užduočių ruošimą

Reikalavimai

  • Bent 2 metų darbo patirties vykdant informacinių sistemų plėtros pokyčių analizę

  • Patirties organizuojant komandos darbą ir komunikuojant su suinteresuotomis šalimis

  • Komandos motyvavimo ir lyderystės įgūdžių

  • Aukštąjį išsilavinimą (IT, tiksliųjų mokslų, ekonomikos, verslo vadybos srityje)

  • Geras anglų kalbos žinias

  • Orientacija į rezultatą, noras tobulėti ir plataus požiūrio turėjimas

  • Pokyčių valdymo žinios

  • Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįstą įmonės kultūrą

  • Gausybę komandos formavimo ir įmonės renginių

  • Sveikatos, nelaimingų atsitikimų ir kelionių draudimą

  • Priemones, reikalingas darbui – telefonas ir puikus pokalbių bei duomenų planas

  • Lankstų darbo grafiką

Darbo skelbimo numeris
#406567
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!