Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #175507

IT VADOVAS (-Ė) (El. komercija)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Įmonės valdomų stambių aukšto lankomumo internetinių komercinių portalų ir platformų vystymas (e-verslas, e-paslaugos ir kt.)
- Tiesioginis vadovavimas įmonės IT skyriui bei netiesioginis vadovavimas kiekvieno projekto IT skyriui
- BI, CRM, CMS bei TVS tobulinimas tiek perduodant darbus vidinei IT komandai, tiek vystant bendradarbiavimą su partneriais
- Esamų IT platformų ir portalų auditas

Reikalavimai

- Vadovavimo stambiems komerciniams IT projektams patirtis (e-prekyba, e-žiniasklaida, e-paslaugos ir pan.)
- Pavaldžios IT komandos valdymo patirtis
- Patirtis su labai aukšto lankomumo ir apkrovimo portalų vystymu
- Darbo su partneriais patirtis užsakant programavimo/sistemų diegimo darbus bei vykdant darbų kontrolę
- Programavimo kalbų principų suvokimas ir geriausių metodikų taikymo patirtis darbus perduodant vidiniam IT skyriui ar partneriams: php/java script (e-commerce), HTML (www), iOS/android (java), .NET
- Puikūs komandinio darbo įgūdžiai
- Atsakingumas už savo bei pavaldinių veiksmus
- Vidinė motyvacija bei pavaldžios komandos motyvavimas

- Atsakingą vadovaujančią poziciją sėkmingoje ir stambioje įmonėje
- Darbą su stambiais ir unikaliais IT projektais
- Profesionalią pavaldžią komandą
- Aukštą atlygį

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#175507
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!