Naujausi skelbimai

IT vadovas Pabaltijui/IT projektų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13704

Darbo skelbimo numeris

13704

Darbo aprašymas

• IT sistemų administravimas
• Programinės ir techninės įrangos parinkimas ir diegimas
• Procesų analizė, dokumentavimas, optimizavimas
• Paslaugų ir įrangos tiekėjų kontrolė
• Darbas tarptautiniame IT tinkle

Reikalavimai

• Išsilavinimas arba darbo patirtis informacinių technologijų srityje
• Analitinis mąstymas
• Savarankiškas darbo organizavimas, atsakomybės prisiėmimas
• Vokiečių kalbos žinios
• Anglų kalbos pagrindai
• Svarbus reikalavimas – Jums patinka darbas informacinių technologijų srityje

Įmonė siūlo

• Įdomų ir perspektyvų darbą tarptautinėje kompanijoje
• Puikias karjeros galimybes
• Aukštesnį nei vidutinį darbo užmokestį
• Tarnybinį automobilį

Papildoma informacija

Susidomėjote?
Tuomet siųskite savo motyvacinį laišką, gyvenimo aprašymą su nuotrauka, rekomendacijas, diplomų bei sertifikatų kopijas adresu: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius, arba žemiau nurodytu el.paštu.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 15 d.

Lidl yra sparčiai ir sėkmingai besiplečiantis maisto prekių parduotuvių tinklas.
Pagrindinis mūsų principas bei sėkmės raktas – paprastumas. Juo grindžiame visą savo veiklą.
Mes perkame ir parduodame, siekdami pasiūlyti savo pirkėjams geriausios kokybės kasdienio vartojimo prekes mažiausiomis kainomis.

Savo darbuotojams mes siūlome: įdomias karjeros perspektyvas tarptautinėje įmonėje, greitą atsakomybės perėmimą, dinamišką darbo aplinką. Jūsų laukia darbas jaunoje ir labai motyvuotoje komandoje, didesnės už vidutines pajamos bei kitos darbo sąlygos, atitinkančios pareigų svarbą.

Mes augame ir nuolat ieškome naujų darbuotojų.