Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11274

IT vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Platus IT srities paslaugų, produkcijos pardavimas;
Aktyvi naujų klientų paieška, jų poreikių analizė;
Ryšių su esamais klientais palaikymas, jų aptarnavimas;
Prezentacijų, pasiūlymų ir sutarčių ruošimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Atsakingumas, sąžiningumas, lojalumas;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Geras lietuvių, anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Domėjimasis naujovėmis;
Noras siekti užsibrėžtų tikslų ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Atlyginimas nuo 2000 lt;
Įdomų bei perspektyvų darbą;
Geras darbo sąlygas;
Puikias karjeros perspektyvas ir galimybę tobulinti profesines žinias bei įgūdžius.

Darbo skelbimo numeris
#11274

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. kovo 5 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 6 d.

Vienas iš pagrindinių mūsų kompanijos prioritetų ir pagrindinis veiklos variklis, stabilumo ir kokybės garantas – čia dirbantys žmonės, kuriems darbas informacinių technologijų srityje yra aistra ir noras siekti dar daugiau žinių, įgūdžių ir profesionalumo, noras tobulėti, noras būti geriausiems ir noras uždirbti.

Daugiau