Naujausi skelbimai

Iterptinių sistemų programuotojas Linux platformai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84574

Darbo skelbimo numeris

84574

Darbo aprašymas

32-Bit mikrovaldiklių programavimas (Embedded Linux)

Reikalavimai

Aukštesnysis (aukštasis) techninis išsilavinimas arba paskutiniųjų kursų studentas (elektronikos srityje).
Žinoti pagrindinius šiolaikinių mikrovaldiklių veikimo principus.
Mokėti rašyti programas mikrovaldikliams C kalba.
Privalumai: pagrindinių mikrovaldiklio funkcijų teorinės bei praktinės žinios; "GNU Toolchain" įrankių žinojimas; darbo su atviro kodo valdymo sistemomis (CVS, SVN, Git) patirtis.
Komandinio darbo įgūdžiai, ryžtas mokytis ir tobulėti.

Įdomų bei dinamišką darbą, karjeros galimybes sparčiai augančioje kompanijoje, socialines garantijas, konkurencinį užmokestį.

Papildoma informacija

CV siųsti: cv@teltonika.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 18 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 12 d.

Naujausių IT/elektronikos technologijų projektavimas/gamyba/eksportas.
GSM/GPRS/GPS modemų/valdiklių gamintojas.