Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #381423

Įvairūs statybininkai DANIJOJE!

CVMarket.lt klientas
Danija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

SKUBIAM išvykimui ieškomi įvairūs statybininkai darbui DANIJOJE!

Renkame skirtingų statybininkų grupeles, tačiau MOKANTYS ANGLŲ ARBA VOKIEČIŲ KALBĄ gali vykti ir pavieniai asmenys!

Objektas: 3000 m2 pastato perdarymas į 30 butų daugiabutį. Darbas netoli Kopenhagos.

Ko mes ieškome:

mūrininkų, plytelių klojėjų, betonuotojų;
stalių (stogai, grindys, langai ir t.t.);
plataus profilio statybininkų (gipso sukimas, špakliavimas, dažymas ir t.t.);
elektrikų;
santechnikų;
stogdengių (šiaudiniai stogai).

Ką siūlo darbdavys:

* atlyginimą 10 - 13 eur/val. Į RANKAS (priklauso nuo patirties, užsienio kalbos lygio, turimų sertifikatų ir pan.). Alga mokama kartą per mėnesį, tačiau yra galimybė gauti avansą!

* darbą 6 dienas per savaitę, po 9 valandas per dieną. Įprasta darbo diena 07:00 - 17:00.

* galimybę dirbti komandiruotės principu (6 savaites dirbate ir 2 savaites ilsitės);

* patogų būstą, draudimą bei prieigą prie kompanijos automobilio, jei norėsite važiuoti apsipirkti ar susipažinti su Danija laisvu nuo darbo laiku savaitgaliais!

SVARBU: darbdavys NETOLERUOJA alkoholio vartojimo darbo metu!

Išvykimas kuo skubesnis!

Reikalavimai

- Minimum 5 metų atitinkama patirtis kiekvienam statybininkui;
- Minimum 1 iš komandos turi gerai kalbėti anglų arba vokiečių kalba ir turėti B kat.vairuotojo pažymėjimą;
- Galimybė išvykti kuo skubiau!

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 8 624 66641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo skelbimo numeris
#381423
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!