2022-07-29 11:26:48

Įvairūs statybininkai DANIJOJE!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

SKUBIAM išvykimui ieškomi įvairūs statybininkai darbui DANIJOJE!

Renkame skirtingų statybininkų grupeles, tačiau MOKANTYS ANGLŲ ARBA VOKIEČIŲ KALBĄ gali vykti ir pavieniai asmenys!

Objektas: 3000 m2 pastato perdarymas į 30 butų daugiabutį. Darbas netoli Kopenhagos.

Ko mes ieškome:

mūrininkų, plytelių klojėjų, betonuotojų;
stalių (stogai, grindys, langai ir t.t.);
plataus profilio statybininkų (gipso sukimas, špakliavimas, dažymas ir t.t.);
elektrikų;
santechnikų;
stogdengių (šiaudiniai stogai).

Ką siūlo darbdavys:

* atlyginimą 10 - 13 eur/val. Į RANKAS (priklauso nuo patirties, užsienio kalbos lygio, turimų sertifikatų ir pan.). Alga mokama kartą per mėnesį, tačiau yra galimybė gauti avansą!

* darbą 6 dienas per savaitę, po 9 valandas per dieną. Įprasta darbo diena 07:00 - 17:00.

* galimybę dirbti komandiruotės principu (6 savaites dirbate ir 2 savaites ilsitės);

* patogų būstą, draudimą bei prieigą prie kompanijos automobilio, jei norėsite važiuoti apsipirkti ar susipažinti su Danija laisvu nuo darbo laiku savaitgaliais!

SVARBU: darbdavys NETOLERUOJA alkoholio vartojimo darbo metu!

Išvykimas kuo skubesnis!

Reikalavimai

- Minimum 5 metų atitinkama patirtis kiekvienam statybininkui;
- Minimum 1 iš komandos turi gerai kalbėti anglų arba vokiečių kalba ir turėti B kat.vairuotojo pažymėjimą;
- Galimybė išvykti kuo skubiau!

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 8 624 66641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt