Naujausi skelbimai

Jaunesniojo PHP programuotojo (-os) VILNIUJE

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158530

Darbo skelbimo numeris

158530

Darbo aprašymas

Toliau dirbame sėkmingai ir pelningai. Turime ne vieną laisvą darbo vietą plečiamose komandose:

  • 1. OXID eSales AG (www.oxid-esales.com) komandoje Lietuvoje. OXID eShop produkto kūrimas. OXID eShop yra bene populiariausia el. komercijos platforma Vokietijoje;
  • 2. Giliojo interneto (deep web) paieškos sistemos (KAYAK.com ir swoodoo.com) partnerio komandoje. Swoodoo.com - populiariausia aviabilietų paieškos sistema Vokietijoje.
    “Our Test shows: “In Europe, SwooDoo is at the moment the Non Plus Ultra.” (Focus Money); KAYAK.com - populiariausias kelionių portalas pasaulyje;
  • 3. El. komercijos sprendimų kūrimo komandoje (projektai Vokietijos ir Lietuvos rinkoms).

Reikalavimai

  • PHP arba kitos objektines kalbos programavimo žinios;

  • Bazinės HTML, CSS ir Java Script bei web standartų žinios;

  • Objektinio programavimo supratimas.

Privalumai (nėra privalomi dalykai):

  • Duomenų bazių projektavimo žinios;

  • SQL optimizavimo patirtis;

  • XML žinios;

  • Anglų ir/arba Vokiečių kalbos mokėjimas;

  • Komandinio darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;

  • Puikias galimybes tobulėti;

  • Didesnį atlyginimą;

  • Vidinius ir išorinius mokymus;

  • Komandinį darbą biure Vilniuje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 5 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 5 d.

NFQ įmonių grupę sudaro įmonės Vokietijoje ir Lietuvoje. Grupė veikia nuo 1999m., Lietuvoje - nuo 2002m.

Pagrindinės veiklos:
- Taikomosios programinės įrangos kūrimas;
- Internetinės rinkodaros paslaugos.

Specializacija:
- Didelių interneto projektų bei produktų vystymas;
- Elektroninės komercijos sprendimai (B2B/B2C).

Pagrindinės rinkos: Vokietija ir Lietuva.

Klientai: Zend, Swoodoo, O2 Germany, Hitachi (Renesas Europe), Ingram Micro, Allianz, BMW, Premiere, PLAN.NET
group, FIBA Europe, Sanitex, Senukai, Finasta, G4S, Acme grupė, Celsis, Rotary International, Fima, Kautra, Maxima, Novaturas, Topo centras, Alma littera grupė ir kt.

Net Frequency dirba didžiausia ir bene profesionaliausia PHP programuotojų komanda Lietuvoje, dauguma yra ZEND sertifikuoti inžinieriai. Be to, galima pasigirti ir Java komandos kompetencija.

UAB „Net Frequency“ dirba virš 80 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Įmonė plečia naujas komandas ir ilgalaikiam darbui VILNIAUS ofise ieško: