Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167256

JAUNESNSYSIS PHP PROGRAMUOTOJAS (-A) (el. komercija)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Naujų elektroninės komercijos sistemų kūrimas
- Produktų analizė ir integracijos su kitomis sistemomis
- Esamų sistemų kodo analizė bei tobulinimas
- Darbas su stambiausiais el. komercijos projektais Baltijos šalyse
- Atskaitomybė įmonės IT skyriaus vadovui

Reikalavimai

- OOP žinios
- PHP programavimo žinios ir bent minimali darbo patirtis praktiškai panaudojant įgytas žinias
- MySQL duomenų bazės žinios
- Atsakomybė ir rimtas požiūris į atliekamus darbus
- Didelis noras realizuoti save, dirbant prie sudėtingų ir stambių el. komercijos sistemų
- Racionalumas
- Pozityvus mąstymas
- Iniciatyvumas

- PRIVALUMAI:
- Patirtis su el. komercijos sistemomis kuriant didelio lankomumo portalus
- Zend framework patirtis;
- Git, svn versijavimo žinios

- Darbą stambioje, modernioje, sėkmingai veikiančioje ir branginančioje darbuotojus kompanijoje
- Draugišką ir jauną kolektyvą, patyrusį IT srityje
- Aukštas karjeros perspektyvas
- Stabilų ir aukštą atlyginimą

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167256

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. spalio 12 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 2 d.

UAB "Indigroup" veikla - profesionali personalo paieška bei atranka. Mūsų klientė, stambi plataus asortimento prekių pardavimą internetu Baltijos šalyse vykdanti įmonė. Šiuo metu įmonė ieško JAUNESNIOJO PHP PROGRAMUOTOJO (-OS) darbui su stambiomis elektroninės komercijos sistemomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!