Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #176022

JAUNESNYSIS APLIKACIJŲ ADMINISTRATORIUS (JAVA)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Kasdienė sistemų priežiūra (darbas 2nd/3rd level support komandoje);
  • Aplikacijų platformos ir Java aplikacijų, integracijos problemų analizė, sprendimas ir eskalavimas;
  • Susijusių palaikymo procesų valdymas;
  • Dalyvavimas projektinėje ir užduočių veiklose.

Reikalavimai

  • Motyvacija, noras mokytis ir tobulėti;
  • Aukštasis išsilavinimas (IT, tikslieji mokslai) – gali būti paskutinių kursų studentai;
  • Analitinis, techninis mąstymas;
  • Java programinio kodo supratimas;
  • Linux pagrindai, teorinės žinios.
Taip pat labai vertiname:
  • Iniciatyvumą bei organizacinius įgūdžius;
  • Gebėjimą dirbti dinamiškoje aplinkoje, tiek komandoje tiek vienam;
  • Atsakingumą bei nebijojimą prisiimti atsakomybės;
  • Orientaciją į klientą.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Galimybę dirbti su naujausiomis ir sudėtingomis technologijomis;
  • Dideles asmeninio tobulėjimo / kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Plačias horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes;
  • Draugišką profesionalų komandą ir neformalią darbo aplinką.

Darbo skelbimo numeris
#176022
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!