2022-07-29 11:26:48

Jaunesnysis duomenų centrų tinklų architektas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esi nemažą patirtį sukaupęs (-usi) tinklo inžinierius (-ė) ieškantis (-i) galimybių #tobulėti toliau? Mes ieškome patyrusių tinklo specialistų (-čių) norinčių žengti kitą žingsnį savo karjero kelyje ir tapti duomenų centrų tinklų jaunesniuoju architektu (-e). Mus #įkvepia #technologijos ir iššūkiai išspręsti sudėtingus uždavinius #paprastai. Jei trokšti tobulėti ir nuolat būti technologijų priekyje, tuomet tau siūlome visiškai naujas galimybes. Čia taip pat rasi išskirtinę komandą savo srities #profesionalų, kurie tau padės #augti.

Tu kaip jaunesnysis (-ioji) tinklų architektas (-ė), susipažinsite su įmonės duomenų centrų sprendimais ir netrukus kartu su patyrusiais architektais būsi atsakingas (-a) už vienos didžiausių Lietuvoje ir sparčiai besiplečiančios duomenų centrų tinklo infrastruktūros vystymą bei ateities planų sudarymą. Turėsi galimybę dirbti su lyderiaujančių gamintojų naujausiais tinklo produktais, bei susipažinsi su didžiausių finansinių institucijų, valstybinių įstaigų ir interneto portalų techniniais sprendimais.

Tavo veiklos pobūdis:

• Duomenų centrų tinklų paslaugų #vystymas ir individualių klientų tinklų sprendimų ruošimas.
• Sprendimų parinkimas #klientams ir argumentavimas, kodėl jie geriausiai atitinka organizacijos/kliento interesus.
• Sprendimų diegimo ir #migracijos planų sudarymas.
• #Tinklo paslaugų ir esamų tinklų apkrovų analizavimas, siekiant prognozuoti būsimus tinklo poreikius.
• Naujų #technologinių tyrimų atlikimas siekiant nustatyti, kas būtų geriausia organizacijai ateityje.

Reikalavimai

Sėkmei darbe reikalinga:

• Enterprise Campus Architecture struktūros supratimas.
• Kompetencija ruošiant, aprašant ir braižant tinklo sprendimus.
• Puikūs bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu.
• Praktinė patirtis (hands on experience):
- Switching & Routing;
- Firewall;
- Tinklo #valdymo standartai Syslog, Netflow, Radius ir pan..

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

• Darbą su:
- #Lyderiaujančių gamintojų, naujausiais produktais – Cisco, F5, HP, Fortigate, PaloAlto;
- Didžiausiais komerciniais duomenų centrais Lietuvoje;
- Daugiau kaip 200 bendraminčių, visada pasiruošusiu diskusijai ir pagalbai;
- Naujais #inovatyviais sprendimais – Network Fabric, SDN, vFW, OpenStack ir kt.
• Puikias darbo sąlygas:
- #Tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje;
- Konkurencingą atlygį ir papildomas naudas;
- Asmeninio tobulėjimo #galimybes;
- Plačias horizontalios ir vertikalios karjeros galimybės #TeliaCompany įmonių grupėje.

Laukiame Tavo CV!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus (-es).