Jaunesnysis (-oji) bioanalitikas(-ė)/ Junior Bioanalyst VIP1

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354102

Darbo skelbimo numeris

354102

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio Bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonės metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 55 tūkst. darbuotojų.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

2012 ir 2014 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Vilniaus padalinys buvo pripažintas Metų darboviete.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia savo veiklą ir į draugišką daugiau nei 800 darbuotojų kolektyvą kviečia:

Jaunesnysis (-oji) bioanalitikas(-ė)/ Junior Bioanalyst

Darbo aprašymas:

  • Atlieka spektrofotometrinius matavimus (koncentracijos ir kt.).

  • Atlieka restrikcijos endonukleazių koncentracijos matavimus bei tikrina kokybę (atlieka ligavimo, ilgalaikės inkubacijos testus).

  • Matuoja modifikacijos fermentų aktyvumą bei tikrina kokybę (PGR, Transkripcija, Copy DNR , endo, egzo, ribo priemaišas ir kt.).

  • Tikrina buferinių tirpalų kokybę.

  • Dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis chemijos/biochemijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas (bakalauras arba magistras).

  • Anglų kalba.

  • Kompiuterinis raštingumas.

  • Analizės metodų išmanymas ir analizės atlikimo įgūdžiai.

  • Kokybės vadybos sistemos standartų reikalavimų žinojimas.

Mes siūlome:

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

    Susidomėjote?

    Mes laukiame Tavo gyvenimo aprašymo. Darbo skelbimo numeris - 80309BR. Kartu su galima darbo pradžios data nurodykite ir pageidaujamą atlyginimą