Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1256240

Jaunesnysis Operacijų skyriaus specialistas (-ė )

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Koks bus jūsų darbas?

  • Padėsite mūsų klientams atlikti pirkimus AUTO1.com platformoje - juos aptarnaujant telefonu ir elektroniniu paštu, padedamit ransporto, mokėjimų ir skundų srityse;

  • Bendradarbiausite su Pardavimų departamentu ir palaikysite bendravimą su klientais;

  • Veiksmingai naudosite vidinius mūsų įmonės įrankius;

  • Dalinsitės idėjomis, kurios turės realų poveikį bendrovės veikimui;

  • Bendradarbiausite su kolegomis iš kitų Baltijos šalių.

Reikalavimai

Ko tikimės?

  • Geros anglų, bei rusų kalbos žinios (min.B2), reikalingos kasdieniams bendravimui sukolegomis iš visos Europos;

  • Gebėjimas dirbti komandoje ir gerai organizuoti darbą;

  • Kruopštumas ir atvirumas bendravimui su klientais ir kolegomis;

  • MS Office ar "Google" sheets žinios;

  • Partis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas;

  • Susidomėjimas automobilių pramone bus papildomas pranašumas;

Įmonė siūlo

  • Įvadą ir mokymus Varšuvoje;

  • Premiją po bandomojo laikotarpio;

  • Stabilų darbą pagal darbo sutartį bei darbą pilnu etatu;

  • Finansavimas dalies kaštų prie laisvos prieigos prie sporto salės bei baseinų tinklo pobandomojo laikotarpio;

  • Galimybę dirbti kitose AUTO1.com biurose pagal darbuotojų mainų programą;

  • Kasdienį ryšį su darbuotojais iš visos Europos.

Darbo skelbimo numeris
#1256240
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!