Jaunesnysis Operacijų skyriaus specialistas (-ė )
Darbo skelbimo numeris #593040

1
Auto1.com
Vilnius

Darbo aprašymas

Koks bus jūsų darbas?

  • Padėsite mūsų klientams atlikti pirkimus AUTO1.com platformoje - juos aptarnaujant telefonu ir elektroniniu paštu, padedamitransporto, mokėjimų ir skundų srityse.

  • Bendradarbiausite su Pardavimų departamentu ir palaikysite bendravimą su klientais

  • Veiksmingai naudosite vidinius mūsų įmonės įrankius

  • Dalinsitės idėjomis, kurios turės realų poveikį bendrovės veikimui

  • Bendradarbiausite su kolegomis iš kitų Baltijos šalių

Reikalavimai

Ko tikimės?

  • Geros anglų, bei rusų kalbos žinios (min.B2), reikalingos kasdieniams bendravimui sukolegomis iš visos Europos

  • Gebėjimas dirbti komandoje ir gerai organizuoti darbą;

  • Kruopštumas ir atvirumas bendravimui su klientais ir kolegomis;

  • MS Office ar "Google" sheets žinios;

  • Partis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas;

  • Susidomėjimas automobilių pramone bus papildomas pranašumas;

Įmonė siūlo

  • Įvadą ir mokymus Varšuvoje

  • Premiją po bandomojo laikotarpio

  • Stabilų darbą pagal darbo sutartį bei darbą pilnu etatu

  • Finansavimas dalies kaštų prie laisvos prieigos prie sporto salės bei baseinų tinklo pobandomojo laikotarpio.

  • Galimybę dirbti kitose AUTO1.com biurose pagal darbuotojų mainų programą

  • Kasdienį ryšį su darbuotojais iš visos Europos

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#593040
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!