Naujausi skelbimai

Jaunesnysis web projektų vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70683

Darbo skelbimo numeris

70683

Darbo aprašymas

* Aktyvi naujų klientų paieška;
* Pasiūlymų rengimas;
* Susitikimų su potencialiais klientais organizavimas;
* Paslaugų pristatymas susitikimų su klientais metu;
* Internetinių sprendimų pardavimas.

Reikalavimai

* Ne mažiau nei 1 - erių metų IT sprendimų/paslaugų pardavimo patirtis;
* Aukštasis išsilavinimas (IT srityje - privalumas);
* Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, reprezentatyvumas;
* Domėjimasis IT rinka, IT naujovėmis;
* Vairuotojo pažymėjimas (nuosavas automobilis didelis privalumas).

Įmonė siūlo

* Įdomų ir dinamišką darbą veržlioms asmenybėms;
* Iniciatyvos laisvę (laukiame ambicingų personalijų);
* Karjeros galimybes;
* Atlyginimą nuo 1500 Lt, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Jaun. WEB projektų vadovas (-ė)" siųsti el. paštu cv@etalink.lt
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 10 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 21 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1500 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Atlyginimas priklauso nuo rezultatų.

UAB „Etalinkas“ – sparčiai auganti informacinių technologijų įmonė. Siūlome integruotus sprendimus, padedančius valdyti klientų verslą, pasiekti didžiausią efektyvumą ir naudą. Turime platų klientų ratą, vykdančių veiklą aviacijos, turizmo, žemės ūkio, finansų, spaudos, paslaugų, maitinimo ir kituose sektoriuose.
Plačiau apie mus http://www.etalink.lt