Darbo skelbimo numeris

367002

Darbo aprašymas

Vidinis (back-end) ir/arba išorinis (front-end) programavimas vystant pagrindinio įmonės produkto "LocTracker" vystymo, išplėtimo projektą.

Reikalavimai

  • Keleto metų programavimo patirtis dirbant su "Java" pagrįstomis web sistemomis;
  • Patirtis, susijusi su dabartinėmis "Javascript" sistemomis ir technologijomis;
  • Patirtis su kūrimo ir diegimo įrankiais (gradle / maven / ant), aplikacijų serverio žinios (Tomcat);
  • Anglų kalbos mokėjimas.
  • Papildomu pranašumu būtų:
  • Patirtis, susijusi su didelio našumo sistemų inžinerija, apimančia didelių duomenų rinkinių apdorojimą, kuriuos naudoja tūkstančiai vartotojų;
  • Žinios ir (arba) patirtis transporto, logistikos valdymo srityse.

Įmonė siūlo

  • Darbas pilnu etatu Kauno mieste;
  • Tvirtų (hard) ir minkštų (soft) įgūdžių mokymai darbinėje aplinkoje;
  • Bendras darbas su aukštos kvalifikacijos ir patyrusiais programuotojais;
  • Galimybė dirbti su tarptautinėmis rinkomis, klientais ir projektais.
  • Geras atlyginimas

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 26 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 28 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

JAVA programuotojai

MOBILIŲJŲ SPRENDIMŲ CENTRAS, UAB

Nuo pat UAB “MOBILIŲJŲ SPRENDIMŲ CENTRAS” (MSC) įkūrimo 2004 m. įmonės tikslas buvo pažangių IT technologijų ir internetinių paslaugų kūrimas ir diegimas. Profesionali ir patyrusi kompanijos komanda išvystė savo pagrindinį produktą “LocTracker”, kuris tapo pirmaujančia internetine GPS transporto kontrolės sistema, skirta valdyti krovininių automobilių parkus ir jų logistiką. Produkto sėkmė paskatino įmonę plėstis į JAV rinką. MSC dukterinė įmonė JAV, "LOCTRACKER" LLC, įsteigta Ilinojoje veikia nuo 2014 m. ir aptarnauja klientus JAV ir Kanadoje. LocTracker paslauga naudojama tūkstančių sunkvežimių valdymui visame pasaulyje.

Žiūrėti profilį