Naujausi skelbimai

JAVA programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69585

Darbo skelbimo numeris

69585

Darbo aprašymas

  • portletų kūrimas „Liferay” portalui;
  • dalyvavimas programinės įrangos projektavimo grupėje;
  • programavimo ir analitiniai darbai atviro kodo įrankiais.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • ne mažiau 2 metų Java programavimo patirtis;
  • ne mažiau 3 metų darbo patirtis su Web projektais;
  • bendros žinios apie Enterprise 2.0 platformas ir SOA;
  • bendros žinios apie JSR168 standartą;
  • JSP, HTML, XML išmanymas;
  • bendras supratimas apie esančius Java karkasus (angl. frameworks) ir bibliotekas ( „JBoss“, „Struts“, „Spring“, „Hibernate“ ir kt.), jų privalumų, trūkumų ir alternatyvų išmanymas;
  • patirtis su duomenų bazėmis (MySQL);
  • gebėjimas kurti vartotojui draugiškus (angl. user-friendly) IT sprendimus;
  • gebėjimas lanksčiai pritaikyti savo žinias, kad kuriami sprendimai būtų įvykdyti nustatytais terminais;
  • vartotojų poreikių nustatymo patirtis, kuriant programinę įrangą;
  • geros anglų kalbos žinios.

Privalumai

  • Darbo patirtis su „Liferay“ portalų kūrimu;
  • Active Directory išmanymas;
  • MS Exchange išmanymas;
  • MS SQL išmanymas;
  • UML išmanymas;
  • Specifinių darbo priemonių išmanymas (Eclipse ar kt.);
  • Dokumentų valdymo sistemų išmanymas;
  • Ataskaitų sistemų (angl. reports) išmanymas.

  • galimybę prisidėti prie novatoriškų IT projektų sėkmingo įgyvendinimo;
  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • draugišką ir darbingą atmosferą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 22 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 22 d.

Administruoja Europos Sąjungos bei kitą finansinę paramą Lietuvai, vykdo centralizuotus viešuosius pirkimus ir vysto tarptautinio bendradarbiavimo projektus.
Tai organizacija, kuri įrodė savo profesionalumą bei efektyvumą, įgyvendinant sudėtingus tarptautinius projektus ir programas ir kuri yra atvira naujiems iššūkiams.