2022-07-29 11:26:48

JAVA programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
4500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie stiprios IT profesionalų komandos kviečiame prisijungti JAVA programuotoją, kuris prisidėtų prie įmonei svarbių verslo sistemų (pardavimų įrankis, finansinės ir kitos vidinės sistemos) veiklos užtikrinimo. Ieškome lankstaus, orientuoto į rezultatą bei prisiimančio atsakomybę komandos nario, jei tai Tu – kandidatuok!

Tavęs laukiantys uždaviniai:

  • Sistemų vystymo bei priežiūros užduočių atlikimas ir naujų verslo idėjų įgyvendinimas naudojant šias technologijas: Banckend - Java 11, Spring Boot 2.4, MariaDB, Redis, Hibernate, ElasticsearchFrontend - Angular 4+.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės, kad:

  • Turi ne mažesnę kaip 1,5 metų programavimo patirtį naudojant Java technologijas;
  • Išmanai back-end ir front-end aplikacijų specifiką;
  • Perpratai ir palaikai Continuous Delivery ir DevOps požiūrį į sistemų kūrimą;
  • Puikiai dirbi tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Draugišką kolektyvą ir jaukią darbinę atmosferą;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Profesinio augimo galimybę dalyvaujant mokymuose;
  • Kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje 4500 Eur (neatskaičius mokesčių).

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.