Naujausi skelbimai

JAVA programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108786

Darbo skelbimo numeris

108786

Darbo aprašymas

- Labai didelės paskirstytos online socialinių ryšių portalo platformos vystymas ir optimizavimas;
- Vidinių sisteminių modulių ir bibliotekų programavimas;
- Integravimas su trečiųjų šalių sistemomis (bankais, mobiliojo ryšio operatoriais ir kt.);
- Naujų sprendimų iškylančioms technologinėms problemoms paieška.

Reikalavimai

- Savarankiškumas, organizuotumas, atsakingumas;
- Komunikabilumas;
- Puikūs laiko valdymo įgūdžiai;
- Puikūs komandinio darbo įgūdžiai;
- Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
- Rinkodaros pagrindai;
- Geros IT žinios.

Privalumai:
- Panašaus darbo patirtis;
- Darbo su grafikos programomis pagrindai;
- HTML pagrindai.

- Ne mažiau kaip 2 metai praktinės Java programavimo patirties;
- Patirtis programuojant su Enterprise Java technologijomis;
- Patirtis su reliacinėmis duomenų bazėmis;
- Interneto, WEB technologijų išmanymas (XHTML, JavaScript, XML, Ajax, HTTP);
- Paskirstytųjų sistemų žinios - privalumas;
- Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti nebaigtas).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 5 d.

Įmonė, valdanti labai lankomus lietuviškus interneto portalus (one.lt, demotyvacija.lt, lol.lt, gaspadine.lt mamosreceptai.lt, spice.lt, visireceptai.lt ir kt.) bei sparčiai auganti užsienio šalyse, plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario.