Jeigu esate talentinga asmenybė, kuri nebijo iššūkių ir siekia tik aukščiausio rezultato , kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 111053

Darbo skelbimo numeris

111053

Darbo aprašymas

- Aktyvi naujų klientų paieška
- Fizinių ir juridinių asmenų finansinių poreikių analizė.
- Individualių finansinių sprendimų parengimas ir pristatytas.
- Sutarčių sudarymas.
- Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai

Koks žmogus tiktų šiam darbui?
Mūsų patirtis rodo, kad geriausi pardavimų vadybininkai yra aktyvūs, savarankiški ir ambicingi, nori laimėti ir siekia rezultato, puikiai bendrauja ir lengvai užmezga ryšius. Gyvenimiška patirtis šiame darbe yra didelis privalumas.

- Nepriekaištinga reputacija.
- Orientacija į tikslą.
- Pardavimo įgūdžiai.
- Komunikabilumas.
- Ambicingumas.
- Darbštumas.
- Atsakingumas.
- Reprezentatyvumas

Įmonė siūlo

Mes nesakome, kad bus lengva.
Tačiau užtikriname pagarba paremtą darbo kultūrą, profesionalų bendradarbiavimą. Specialiai Jums pritaikyti mokymai padės Jums tapti draudimo srities profesionalais.

- Aukšto uždarbio galimybės.
- Nuolatinio profesinio tobulėjimo programą.
- Galimybę kilti karjeros laiptais.
- Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku.

Papildoma informacija

CV siųsti el.paštu atranka_vilnius3@pzu.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2011 m. spalio 7 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 29 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.