2022-07-29 11:26:48

Sandėlio (užsakymų ruošimo) darbuotojas

CVMarket.lt klientas
2300 - 2666 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Sandėlio (užsakymų ruošimo) darbuotojas (m/w/d) mūsų Bergkircheno filiale, šalia Miuncheno (Vokietija)

Įžanga

Jau daugiau kaip 80 metų kooperatinė NOWEDA vaistininkų bendrovė kaip medikamentų didmenininkė yra vaistų tiekimo centras. Būdama patikima vietinių vaistinių partnerė, NOWEDA rūpinasi milijonų žmonių sveikata visoje Vokietijoje. Įmonės NOWEDA, veikiančios kaip kooperatinė bendrovė, savininkai ir nariai yra daugiau kaip 9 300 vaistininkų. Kasdien vaistinės iš jos asortimento, kurį sudaro per 160 000 vaistų ir paprastai vaistinėse parduodamų prekių, užsako skubiai pacientams reikalingus vaistus.

Visoje Vokietijoje veikia 200 NOWEDA filialų. NOWEDA, kurios bendroji apyvarta yra didesnė kaip 7,8 milijardo eurų, yra viena didžiausių Vokietijos prekybos įmonių.

Jūsų užduotys

  • Vaistų (lengvų prekių) užsakymas
  • Gaunamų prekių užsakymų tvarkymas
  • Prekių parengimas transportavimui
  • Sandėlio lentynų pildymas

Reikalavimai

  • Fizinis tinkamumas
  • Pasirengimas dirbti pamaininį darbą slenkančiu savaitiniu grafiku (dviejų pamainų režimas, naktimis ir sekmadieniais dirbti nereikia)
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir patikimumas
  • Vokiečių arba anglų kalbos žinios

Įmonė siūlo

Siūlome

  • Padėti tapti motyvuotos ir rezultatyvios komandos dalimi
  • Atsakomybę atitinkantį atlyginimą
  • Geras socialines išmokas (pvz., kalėdines premijas, atostoginius)
  • 30 dienų atostogas
  • Apmokėti kelionės į darbą išlaidas
  • Išmokyti dirbti vokiečių arba anglų kalba
  • Kas savaitę vykstančius vokiečių kalbos kursus
  • Apgyvendinimą tinkamomis sąlygomis
  • Darbuotojų efektyvumu besirūpinančios šeimos tarnybos pagalbą ir palaikymą