2022-07-29 11:26:48

Skaitmeninės rinkodaros vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
1550 - 2000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Dirbsite su prestižiniais tarptautiniais prekių ženklais planuojant jų skaitmeninės rinkodaros kampanijas, įgyvendinimą, priežiūrą ir vystymą;
  • Kursite ir planuosite naujienlaiškių turinį bei pasiekiamumo strategiją;
  • Koordinuosite skaitmeninės reklamos kampanijas bei kitas aktyvacijas Google Ads, Facebook, Instagram ir kt. platformose;
  • Prižiūrėsite vykstančių kampanijų sėkmę ir būsite atsakingi už jų optimizavimą geriausiems rezultatams pasiekti;
  • Kartu su komanda spręsite su skaitmenine reklama susijusius iššūkius;
  • Atliksite rinkos monitoringą ir analizę;
  • Teiksite duomenų analizę bei planavimą.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis rinkodaros/pardavimų srityje (pageidautina su parfumerija/kosmetika);
  • Skaitmeninės rinkodaros principų išmanymas, gebėjimas savarankiškai dirbti su skaitmeninės rinkodaros įrankiais;
  • Turinio kūrimo bei kampanijų valdymo patirtis;
  • Geros rašytinės lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinojimas būtų privalumas);
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas, idėjų generavimas, noras ir galimybė argumentuotai apginti savo poziciją, atsakingumas, analitinis mąstymas;
  • Domėjimasis tarptautinių rinkų naujovėmis;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Svarbią ir atsakingą poziciją lyderiaujančioje įmonėje Lietuvoje;
  • Mokymus, tobulėjimo ir karjeros bei profesinio augimo galimybes;
  • Draugišką, bendraujančią ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • Nuo veiklos rezultatų priklausantį darbo užmokestį ir motyvuojančius priedus;
  • Darbo vietą išskirtiniame biure Gedimino prospekte;
  • Galimybę visas grožio pasaulio naujienas pažinti pirmai/-am.