2022-07-29 11:26:48

ELEKTRONINĖS PREKYBOS VADOVO ASISTENTAS (-ė)

CVMarket.lt klientas
950 - 1100 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Prekių aprašymų kūrimas;
  • Informacijos apie produktus talpinimas internetinėje parduotuvėje;
  • Klientų konsultavimas;
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Gebėjimai naudotis standartinėmis programomis - Excel, Word;
  • Žinios apie statybines ir apdailos medžiagas, buitinę techniką ir sodo daržo prekes;
  • Mokėjimas dirbti su buhalterine apskaitos programa "Rivilė" - PRIVALUMAS;
  • Patirtis dirbant e-komercijoje - PRIVALUMAS;
  • Komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas.

Jeigu esi pasiruošęs naujiems iššūkiams, turi norą pažinti komercijos subtilumus, mes tau siūlome:

  • Galimybę tobulinti save kūryboje, nes teks ruošti aprašymus apie produktus ir talpinti į elektroninę parduotuvę;
  • Kelti savo kvalifikaciją ir tobulėti, nes išmoksi dirbti su elektroninės prekybos programa Prestashop;
  • Plėsti pažinčių ratą, nes teks pažinti ir perprasti daug verslo partnerių/tiekėjų;
  • Treniruoti loginį mąstymą, nes rinkos analizė ir jos subtilumai būtini šios pareigybės darbo efektyvumui;
  • Socialines garantijas, palankias sąlygas perkant produkciją;
  • Mokymosi galimybes ir kitas naudas, kas yra neabejotina perspektyvioje kompanijoje;
  • Bazinį atlyginimą nuo 700 Eur į rankas.

Cv (gyvenimo aprašymus) siųsti per CV MARKET sistemą.

Telefonas pirmam pokalbiui: 8 603 66288

Darbo vieta: Vilnius, Savanorių pr.180