2022-07-29 11:26:48

IT analitikas (-ė)

CVMarket.lt klientas
3300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų energingos bei ambicingos Lietuvos pašto komandos kviečiamas prisijungti IT analitikas (-ė):

Darbo pobūdis:

  • Analizuoti logistikos operacijų valdymo procesus ir nustatyti poreikius;
  • Analizuoti logistikos operacijų valdymo sistemas (Sorting Automatization System, Operations Suport Systems) ir teikti pasiūlymus sistemų gerinimui;
  • Rengti pakeitimų užduotis (backlogus) bei dokumentuoti technines užduotis;
  • Prižiūrėti ir kontroliuoti techninių užduočių įgyvendinimo procesus;
  • Analizuoti sistemų tarpusavio integracijas ir nustatyti jų veikimo principus;
  • Rengti naujų sistemų programinės įrangos ir technologijų metodinę medžiagą bei techninę dokumentaciją, konsultuoti vartotojus.

Reikalavimai

  • 2+ metų IT analitiko darbo patirtis;
  • Technologijų ar fizinių mokslų srities aukštasis universitetinis išsilavinimas (arba analitiko kvalifikacijos sertifikatai, pvz. OMG Certified UML Professional, BPM ir kt.);
  • „Agile" ir modeliavimu grįstų sistemų inžinerijos metodų patirtis (privalumas);
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti informaciją;
  • Geri problemų sprendimo įgūdžiai ir gebėjimas valdyti kompleksines užduotis.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Profesinio augimo galimybę dalyvaujant mokymuose;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Talentingų ir ambicingų vadovų ir kolegų komandą;
  • Atsakingą ir profesionalią patirtį, dirbant su įdomiais projektais;
  • Kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje - 3300 Eur (neatskaičius mokesčių).

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.