2022-07-29 11:26:48

Turto valdymo specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1800 - 2100 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.

Bendrųjų reikalų skyrius šiuo metu prie savo energingos komandos kviečia prisijungti turto valdymo specialistą (-ę).

Tikimės, kad mūsų komandoje atliksi šias užduotis:

  • Rengsi procesus dėl turto valdymo ir naudojimo Biure;
  • Rengsi dokumentų, susijusių su valstybei priklausančio turto valdymu ir naudojimu, projektus;
  • Administruosi priskirtų prekių ir paslaugų pirkimo sutartis;
  • Organizuosi turto inventorizavimo ir tvarkymo procesus;
  • Analizuosi, kaip valdomas, naudojamas ir disponuojamas turtas;
  • Inicijuosi ir koordinuosi valdomo nekilnojamojo turto kiekio optimizavimą siekiant efektyvaus turto valdymo;
  • Vykdysi turto pardavimo aukcionuose arba sunaikinimo procedūras.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu;
  • Turi ne mažesnę nei 1 metų patirtį turto valdymo procesų kūrimo srityje;
  • Esi susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės turto valdymą ir disponavimą juo, gebi juos taikyti praktiškai;
  • Gebi sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • Gebi dirbti Microsoft Office programų paketu bei išmanai informacinių sistemų naudojimą, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Esi atsakingas (-a), iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į rezultatus, gebi bendradarbiauti;
  • Turi nepriekaištingą asmeninę ir dalykinę reputaciją.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Galimybę prisidėti planuojant ir kuriant visuomenės sveikatos stiprinimą;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą;
  • Kursus ir mokymus, padedančius tobulinti profesinius įgūdžius;
  • Darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė.