2022-07-29 11:26:48

TURTO VALDYMO SPECIALISTAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1592 - 2388 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Struktūrinis padalinys: Turto valdymo departamentas Turto valdymo ir priežiūros skyrius

Darbo vieta: Vinco Kudirkos g. 18-3, Vilnius

Ieškome kolegos, kuris:

  • teiktų pasiūlymus dėl turimo ir eksploatuojamo nekilnojamojo turto vystymo;
  • inicijuotų ir koordinuotų valdomo nekilnojamojo turto kiekio optimizavimą, sutarčių pasirašymą ir derybas, siekiant efektyvaus turto valdymo;
  • rengtų dokumentus, susijusius su valstybei priklausančio turto valdymu, naudojimu ir disponavimu, projektus;
  • rengtų bei administruotų nuomos, prekių ir paslaugų pirkimo sutartis;
  • būtų atsakingas už viešųjų pirkimų inicijavimą ir organizavimą įvairių prekių ir paslaugų įsigijimui;
  • koordinuotų turto inventorizavimo ir tvarkymo procesus.

Reikalavimai

Šioje pozicijoje mums svarbu, kad Tu:

  • turėtum aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (inžinerijos srityje būtų privalumas);
  • turėtum ne mažesnę kaip 1 metų profesinio darbo patirtį kuruojamoje srityje;
  • išmanytum Lietuvos Respublikos teisės aktų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas;
  • puikiai gebėtum sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • gebėtum dirbti Microsoft Office programų paketu bei išmanytum informacines sistemas, būtinas tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas;
  • turėtum galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • atitiktum teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija;
  • atitiktum Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus.

Tavo privalumai:

  • esi atsakingas, kruopštus ir iniciatyvus;
  • sugebi dirbti ne tik individualiai, bet ir noriai bendradarbiauji su kolegomis;
  • esi orientuotas į rezultatus;
  • turi nepriekaištingą asmeninę ir dalykinę reputaciją.

Įmonė siūlo

Mes Tau galime būti įdomūs, nes siūlome:

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 1592 Eur su mokesčiais (1592–2388 Eur su mokesčiais). Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties;
  • papildomai užsidirbti kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Tavo ir įmonės veiklos rezultatų.
  • naudotis mūsų darbuotojams teikiamomis papildomomis naudomis: galimybė dirbti nuotoliu, lankstus darbo grafikas, vidiniai ir išoriniai mokymai, papildomos atostogų dienos bei galimybė rūpintis sveikata.

Susidomėjai? Tuomet laukiam Tavo CV!

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Vitalija Stankevičienė, tel. +370 690 05920