2022-07-29 11:26:48

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) (KAUNAS)

CVMarket.lt klientas
800 - 1200 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Hegelmann Group - pirma Lietuvoje transporto ir logistikos įmonė, įvertinta prestižiniu „Top Employer Lietuva“ sertifikatu. Pasaulyje pripažinto Nyderlandų instituto „Top Employers Institute" sertifikatai skiriami įmonėms už išskirtinai geras darbo sąlygas.

Nuo kūrybingų ir motyvuotų darbuotojų iki aplinkos, kurioje galima laisvai kurti ir įgyvendinti idėjas! Kviečiame prie mūsų prisijungti Ekspedicijos vadybininką(-ę)!

Mes Tau patikėsime:

  • Krovinių pervežimų organizavimą ir kontrolę
  • Ryšių palaikymą su esamais vežėjais
  • Probleminių situacijų, susijusių su pervežimais, sprendimą
  • Pervežimo dokumentų administravimą
  • Gautos informacijos vertinimą, dalinimąsi su kolegomis

Reikalavimai

  • Gebi sklandžiai bendrauti anglų kalba, rusų kalba - privalumas
  • Turi patirties transporto ar logistikos srityje - privalumas (be patirties apmokiname)
  • Esi organizuotas, savarankiškas, nori tobulėti profesinėje srityje
  • Turi gerus derybinius įgūdžiai
  • Turi gerus kompiuterinio raštingumo įgūdžius (MS Excel)
  • Esi iniciatyvus, gebi dirbti komandoje ir individualiai

  • TRANSPORTĄ. Nevairuojate? Mes pasirūpinsime Jūsų atvykimu. Nemokamas atvykimas į ir iš darbo (Kauno miesto gyventojams), vairuojantiems nuolaidų kortelės kurui bei erdvi parkavimo aikštelė.
  • PAPILDOMŲ NAUDŲ PAKETĄ. Partnerių teikiamas nuolaidas grožio, sveikatingumo ir pramogų sferose.
  • GALIMYBĘ NEMOKAMAI STEBĖTI “ŽALGIRIO” KOMANDOS RUNGTYNES VIP ložėje bei dalyvauti kituose renginiuose su specialiomis kainomis.
  • BENDRYSTĘ. Tavo gyvenimo įvykis, tampa mūsų įvykiu. Palaikom, minim, švenčiam, prisidedam, nes mes - tikra komanda.
  • ŠIUOLAIKIŠKĄ DARBO APLINKĄ. Modernias bei tvarias darbo sąlygas, kavinę, įsikūrusią įmonės patalpose, poilsio ir žaidimų erdves bei skanią kavą, kuri suartina.
  • ŽINIAS. Kalbų kursus (individualiose arba mažose grupelėse), verslo ir asmeninio tobulinimosi programas įvairiose platformose, galimybę dalyvauti išoriniuose mokymuose, seminaruose, konferencijose. Semtis ilgametės patirties vidininiuose įmonės mokymuose bei akademijose.
  • KARJEROS GALIMYBES. Tarptautinę organizaciją, skatinančią augti ir tobulėti kartu.
  • AMBICINGĄ KOLEKTYVĄ. Palaikančią ir patyrusią komandą, kuri noriai dalijasi savo žiniomis, girdi Jūsų idėjas ir leidžia veikti.
  • ĮMONĖS VIDINĘ KULTŪRĄ, grįsta stipriomis vertybėmis - šeima, pagarba, tvarumu, progresu ir motyvacija.
  • SOCIALINES INICIATYVAS. Skatiname ir prisidedame prie aplinkosaugos iniciatyvų bei ivairių paramos ir išsipildymo akcijų.
  • SVEIKATINGUMO PROGRAMAS. Skatiname darbuotojų fizinį aktyvumą ne tik komandiniais, bet ir individualiais iššūkiais, dalyvaujant maratonuose ir kitose iniciatyvose. Aktyviai palaikome Hegelmann futbolo komandą.

Darbo vieta: Pirklių g. 5, Žemaitkiemis, Domeikavos sen., Kauno r.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.