2022-07-29 11:26:48

Produktų grupės vadybininkas

CVMarket.lt klientas
1200 - 1800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Darbas su priskirtais produktais, produktų krepšelio plėtra vaistinių tinkluose;
  • Tiesioginis bendravimas su vaistinės specialistais - prezentacijos, priskirtų produktų pristatymas;
  • Aktyvūs vizitai į vaistines, vaistinių asortimento plėtimo skatinimas;
  • Konkurencinės aplinkos ir rinkos tendencijų stebėjimas bei vertinimas.

Reikalavimai

  • Būtina panašaus pobūdžio darbo patirtis
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Atsakingumas
  • Analitinis mąstymas
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • Noras tobulėti ir siekti ne tik iškeltų, bet ir sau išsikeltų tikslų;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Bendravimo bei taktiškos darbinės politikos įgūdžiai būtini.

  • Siūlome įdomų ir dinamišką darbą su vienais iš stipriausių prekinių ženklų rinkoje, turinčių ilgametę patirtį Lietuvos vaistinėse.
  • Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai prie atlyginimo, darbinis automobilis.