Dokumentų valdymo ir administravimo skyriaus duomenų bazių specialistas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1323 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Kokia veikla laukia Tavęs?

  • įtraukti įmonės padalinių perduotų mokslinių techninių dokumentų duomenis į kompiuterizuotą archyvinę dokumentų apskaitos sistemą;
  • skaitmeninti, skenuoti dokumentus paprastuoju būdu, rastriniu vaizdo spalvinės ir toninės korekcijos būdu, apdorojimo bei montavimo būdu;
  • tvarkyti, komplektuoti suskaitmenintus dokumentus, pildyti nuskenuotų dokumentų atitinkamą informaciją apskaitos kortelėse;
  • apdoroti pateiktą skaitmeninę informaciją CD, DVD ar kitose duomenų laikmenose;
  • rengti, spausdinti įtrauktas į archyvinę apskaitą dokumentų popierines kopijas;
  • teikti informaciją apie dokumentų įtraukimą į sistemą, skaitmeninimą, keitimą, kopijų parengimą;
  • generuoti ir teikti atitinkamas ataskaitas, susietas su dokumentų apskaita.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • esi įgijęs aukštesnįjį išsilavinimą;
  • esi sukaupęs bent 1 metų praktinio darbo patirtį dokumentų valdymo srityje;
  • išmanai dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles;
  • puikiai kalbi ir rašai lietuvių kalba (rusų ar anglų kalbų mokėjimas – privalumas);
  • puikiai išmanai darbui reikalingas IT technologijas;
  • esi komunikabilus, atsakingas, atidus, organizuotas, orientuotas į rezultatą;
  • gebi vienu metu atlikti keletą užduočių, turi gerus laiko valdymo įgūdžius;
  • atitinki LR branduolinės energijos įstatymo 50 str. reikalavimus (asmeniniai duomenys tikrinami po atrankos, prieš sudarant darbo sutartį).

Įmonė siūlo

Ką siūlome Tau?

  • asmeninį ir profesinį balansą: lankstų darbo grafiką, anksčias darbo sąlygas;

Mes Tavęs laukiame!

Kilus klausimų,  skambink vyr. personalo specialistei Oksanai Pučinskajai, tel. 8 64026594.

Tavo būsima vadovė –  Aurelija Saulytė, tel. 8 386 28034

Informuosime tik atrinktus kandidatus ir nelaukdami atrankos pabaigos kviesime į pokalbį.