2022-07-29 11:26:48

Teisininkas

CVMarket.lt klientas
1520 - 1991 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.

Šiuo metu prie savo energingos komandos kviečiame prisijungti Teisininką (-ę) (bendrųjų reikalų klausimais).

Mūsų komandoje Tu:

  • rengsi ir vertinsi kitų darbuotojų parengtus teisės aktų, sutarčių ir kitų dokumentų projektus;
  • teiksi Biuro direktoriui ir darbuotojams teisines konsultacijas, rekomendacijas ir išvadas;
  • rengsi procesinius dokumentus, atstovausi Biurui teismuose ir kitose institucijose;
  • analizuosi Biuro veiklai aktualius teisės aktus, teiksi informaciją, pasiūlymus ir metodinę pagalbą dėl jų taikymo Biuro darbuotojams.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimą (magistro kvalifikacinis laipsnis) arba jam prilygintą vienpakopį aukštąjį teisinį išsilavinimą;
  • turi ne mažesnę nei 1 (vienerių) metų teisinio darbo patirtį (privalumas – teisinis darbas viešajame sektoriuje, sveikatos apsaugos srityje);
  • išmanai Lietuvos Respublikos teisės sistemą, institucinę sąrangą (privalumas – darbo santykių teisinio reguliavimo taikymo patirtis);
  • išmanai teisės aktų ir kitų dokumentų rengimo taisykles (privalumas – patirtis rengiant biudžetinės įstaigos vidaus teisės aktus, veiklos organizavimo dokumentus);
  • gebi surasti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir ją panaudoti rengiant išvadas ir pasiūlymus.

Taip pat mums labai svarbu, kad Tu

  • esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje;
  • esi atsakingas (-a) ir nori tobulėti bei mokytis;
  • esi komunikabilus (-i) ir nestokoji pozityvumo.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti planuojant ir kuriant visuomenės sveikatos stiprinimą;
  • motyvuojančią atlygio ir kitų priemonių sistemą;
  • kursus ir mokymus, padedančius tobulinti profesinius įgūdžius;
  • darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė.

Darbo užmokesčio dydis, priklausomai nuo profesinės patirties – nuo 1 520,4 iki 1 991 Eur (neatskaičius mokesčių).

Biure taikomos Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymo numatytos galimybės skirti kintamąją darbo užmokesčio dalį, priemokas ir premijas. Aprūpiname kokybiškomis darbo priemonėmis, taikome nuotolinio darbo modelį.